Witamy na Zalukaj!

Znalazłeś się właśnie na platformie będącej prawdopodobnie najskuteczniejszym agregatem posiadającym dane o dostępności filmów i seriali na legalnych platformach vod.

Jeżeli nie wiesz który serwis posiada najwięcej Twoich ulubionych filmów bądź tych, które dopiero chciałbyś obejrzeć, znalazłeś się we właściwym miejscu w sieci.

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się, a następnie aktywuj konto VIP.

An Erotic Vampire in Paris

Gatunek:
Wyświetleń: 8
Wersja: Polski Film
Jakość: HD
Ulubione: 2
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 38% oglądających poleca.

Caroline (Misty Mundae) dowiaduje się o śmierci matki i przylatuje do Paryża na pogrzeb. Zrozpaczona i samotna... więcej

Gdzie legalnie oglądać An Erotic Vampire in Paris?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Opis filmu

Caroline (Misty Mundae) dowiaduje się o śmierci matki i przylatuje do Paryża na pogrzeb. Zrozpaczona i samotna dziewczyna szuka w mieście odpowiedzi na pytania o jej śmierć. Nieszczęście sprowadza ją do magazynu, gdzie zostaje okradziona i zgwałcona. Na pomoc Caroline przychodzi tajemnicza i zmysłowa Isabelle (Tina Krause). Kobieta oferuje jej pożywienie i schronienie. Niebawem okazuje się, że nowo poznana paryska piękność jest wampirem poszukującym niewinnych ofiar...

Informacja

Legenda:

W bazie nie znajduje się obecnie informacja nt. dostępności tej produkcji na żadnej legalnej platformie vod. Aktywując konto, masz możliwość zgłoszenia aktualizacji danych.