Witamy na Zalukaj!

Znalazłeś się właśnie na platformie będącej prawdopodobnie najskuteczniejszym agregatem posiadającym dane o dostępności filmów i seriali na legalnych platformach vod.

Jeżeli nie wiesz który serwis posiada najwięcej Twoich ulubionych filmów bądź tych, które dopiero chciałbyś obejrzeć, znalazłeś się we właściwym miejscu w sieci.

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się, a następnie aktywuj konto VIP.

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You

Gatunek:
Wyświetleń: 837
Wersja: Polski Film
Jakość: HD
Ulubione: 209
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 55% oglądających poleca.

Ariana Grande występuje na londyńskiej scenie, promując album Sweetener. Zajrzyj za kulisy jej życia w trasie i na próbach. Więcej Mniej

Gdzie legalnie oglądać Ariana Grande: Excuse Me, I Love You?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Opis filmu

Ekipa filmu dokumentalnego Netflix "Ariana Grande: Excuse Me, I Love You" towarzyszy laureatce Grammy i zdobywczyni kilku platynowych płyt w promującej album "Sweetener" trasie koncertowej, na którą w 2019 r. wyprzedano wszystkie bilety. Na taśmie uwieczniono spektakularne wykonania piosenek, które szturmem podbiły listy przebojów, oraz ekskluzywne, niepublikowane wcześniej nagrania przedstawiające supergwiazdę w domu i w trasie z jej tancerzami i zespołem. Film prezentuje wiele twarzy namiętnej, surowej i zawsze prawdziwej artystki, a także kulisy jej prób przed koncertami, kultowe stylizacje oraz intymne i emocjonalne chwile, dzięki którym piosenkarkę połączyła z fanami szczególna więź.

Informacja

Legenda:

W bazie nie znajduje się obecnie informacja nt. dostępności tej produkcji na żadnej legalnej platformie vod. Aktywując konto, masz możliwość zgłoszenia aktualizacji danych.