Witamy na Zalukaj!

Znalazłeś się właśnie na platformie będącej prawdopodobnie najskuteczniejszym agregatem posiadającym dane o dostępności filmów i seriali na legalnych platformach vod.

Jeżeli nie wiesz który serwis posiada najwięcej Twoich ulubionych filmów bądź tych, które dopiero chciałbyś obejrzeć, znalazłeś się we właściwym miejscu w sieci.

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się, a następnie aktywuj konto VIP.

Emanuelle i ostatni kanibale

Gatunek:
Wyświetleń: 286
Wersja: Polski Film
Jakość: HD
Ulubione: 72
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 50% oglądających poleca.

Reporterka Emanuelle spotyka w szpitalu psychiatrycznym dziewczynę wychowaną przez plemię kanibali. Kobieta z antropologiem wyjeżdża do dżungli, aby zbadać sprawę.

Gdzie legalnie oglądać Emanuelle i ostatni kanibale?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Opis filmu

Reporterka Emanuelle, przebywając 'incognito' w szpitalu dla umysłowo chorych, odkrywa że w zakładzie znajduje się dzika, młoda biała kobieta o skłonnościach kanibalistycznych. Zaciekawiona cała sprawą, postanawia ją zbadać. Udaje jej się namówić znanego antropologa, by towarzyszył jej w tej podróży, którą ma sfinansować jej gazeta. Oboje udają się do Ameryki Południowej, gdzie ekipa powiększa się o zakonnicę poszukującą swojej misji i jej znajomą, a także małżeństwo napotkane w buszu podające się za myśliwych. Trwają poszukiwania kanibali, pech chce, że to oni pierwsi znajdują podróżników...

Informacja

Legenda:

W bazie nie znajduje się obecnie informacja nt. dostępności tej produkcji na żadnej legalnej platformie vod. Aktywując konto, masz możliwość zgłoszenia aktualizacji danych.