Witamy na Zalukaj!

Znalazłeś się właśnie na platformie będącej prawdopodobnie najskuteczniejszym agregatem posiadającym dane o dostępności filmów i seriali na legalnych platformach vod.

Jeżeli nie wiesz który serwis posiada najwięcej Twoich ulubionych filmów bądź tych, które dopiero chciałbyś obejrzeć, znalazłeś się we właściwym miejscu w sieci.

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się, a następnie aktywuj konto VIP.

Lody na patyku 9

Gatunek:
Wyświetleń: 511
Wersja: Polski Film
Jakość: HD
Ulubione: 128
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 63% oglądających poleca.

W Laisie zakochuje się Benji. Problem w tym że, Laisia jest córką zaborczego Yehudy, który obserwuje niemal każdy krok... więcej

Gdzie legalnie oglądać Lody na patyku 9?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Opis filmu

W Laisie zakochuje się Benji. Problem w tym że, Laisia jest córką zaborczego Yehudy, który obserwuje niemal każdy krok swojej córki. Ojciec ani na krok ich nie odstępuje i nie pozwoli skrzywdzić swego "dziecka". Bobby próbuje poderwać Rinę, jednak kłopot w tym, że ta jest dziewczyną lidera gangu - Yakiego. Kiedy jednak randki dochodzą do skutku, okazuje się, że Bobby jest bardziej zainteresowany dziewczyną Benjiego.

Informacja

Legenda:

W bazie nie znajduje się obecnie informacja nt. dostępności tej produkcji na żadnej legalnej platformie vod. Aktywując konto, masz możliwość zgłoszenia aktualizacji danych.