Witamy na Zalukaj!

Znalazłeś się właśnie na platformie będącej prawdopodobnie najskuteczniejszym agregatem posiadającym dane o dostępności filmów i seriali na legalnych platformach vod.

Jeżeli nie wiesz który serwis posiada najwięcej Twoich ulubionych filmów bądź tych, które dopiero chciałbyś obejrzeć, znalazłeś się we właściwym miejscu w sieci.

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się, a następnie aktywuj konto VIP.

Nagi świadek

Gatunek:
Wyświetleń: 62
Wersja: Polski Film
Jakość: HD
Ulubione: 16
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 53% oglądających poleca.

Carly Marsh jest prostytutką i aktorką w filmach klasy X. Prywatnie lubi kręcić także różne kasety podczas spotkań z... więcej

Gdzie legalnie oglądać Nagi świadek?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Opis filmu

Carly Marsh jest prostytutką i aktorką w filmach klasy X. Prywatnie lubi kręcić także różne kasety podczas spotkań z przyjaciółmi. Kiedy jej współlokatorka zostaje zamordowana, Carly staje się główną podejrzaną. Kiedy jednak znajdują się kasety dowodzące niewinności Carly, staje się ona celem mordercy. Młody i przystojny detektyw Killian pragnie ją obronić, nie tylko ze względów służbowych ...

Informacja

Legenda:

W bazie nie znajduje się obecnie informacja nt. dostępności tej produkcji na żadnej legalnej platformie vod. Aktywując konto, masz możliwość zgłoszenia aktualizacji danych.