Witamy na Zalukaj!

Znalazłeś się właśnie na platformie będącej prawdopodobnie najskuteczniejszym agregatem posiadającym dane o dostępności filmów i seriali na legalnych platformach vod.

Jeżeli nie wiesz który serwis posiada najwięcej Twoich ulubionych filmów bądź tych, które dopiero chciałbyś obejrzeć, znalazłeś się we właściwym miejscu w sieci.

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się, a następnie aktywuj konto VIP.

Obiekt pożądania

Gatunek:
Wyświetleń: 556
Wersja: Polski Film
Jakość: HD
Ulubione: 139
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 63% oglądających poleca.

"Love Object" to niezwykła historia z pogranicza komedii, horroru i fantazji. Kenneth popada w obsesyjne uwielbienie... więcej

Gdzie legalnie oglądać Obiekt pożądania?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Opis filmu

"Love Object" to niezwykła historia z pogranicza komedii, horroru i fantazji. Kenneth popada w obsesyjne uwielbienie zakupionej w sex-shopie lalki Nikki. Jej zazdrosna natura i seksualne doświadczenie zaczynają dominować nad życiem intymnym kochanka. Liza to biurowa partnerka i zarazem przyjaciółka Kennetha, kobieta z krwi i kości. Razem nie potrafią wyrwać się z perwersyjnego trójkąta, w którym warunki dyktuje silikonowa piękność. [opis dystrybutora]

Informacja

Legenda:

W bazie nie znajduje się obecnie informacja nt. dostępności tej produkcji na żadnej legalnej platformie vod. Aktywując konto, masz możliwość zgłoszenia aktualizacji danych.