Witamy na Zalukaj!

Znalazłeś się właśnie na platformie będącej prawdopodobnie najskuteczniejszym agregatem posiadającym dane o dostępności filmów i seriali na legalnych platformach vod.

Jeżeli nie wiesz który serwis posiada najwięcej Twoich ulubionych filmów bądź tych, które dopiero chciałbyś obejrzeć, znalazłeś się we właściwym miejscu w sieci.

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się, a następnie aktywuj konto VIP.

Ofiara miłości

Gatunek:
Wyświetleń: 254
Wersja: Polski Film
Jakość: HD
Ulubione: 64
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 57% oglądających poleca.

Thriller erotyczny rozgrywający się w niebezpiecznym trójkącie miłosnym, gdzie prawda nie zawsze jest jasna, a kłamstwa... więcej

Gdzie legalnie oglądać Ofiara miłości?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Opis filmu

Thriller erotyczny rozgrywający się w niebezpiecznym trójkącie miłosnym, gdzie prawda nie zawsze jest jasna, a kłamstwa mogą doprowadzić do tragedii. Tess Parker /JoBeth Williams/ jest wziętym psychiatrą, która swoje życie osobiste poświęciła pracy. Spotkanie z przystojnym i intrygującym wdowcem Paul'em Tomlinsonem /Pierce Brosnan/ przeradza się w gorący romans podszyty dreszczem tajemnicy, jaką Paul wydaje się skrywać. Toksyczny związek niespodziewanie wkracza w jej zawodowe życie. Jedną z pacjentek Tess jest Carla Simmons /Virginia Madsen/, która właśnie przeżyła załamanie nerwowe i bliska była samobójstwa w efekcie związku z mężczyzną. W miarę postępów terapii, Tess poznaje coraz więcej szczegółów romansu swojej pacjentki. Zaskakujące jest to, że mężczyzna, który był przyczyną załamania Carli niepokojąco przypomina Paul'a. [opis dystrybutora]

Informacja

Legenda:

W bazie nie znajduje się obecnie informacja nt. dostępności tej produkcji na żadnej legalnej platformie vod. Aktywując konto, masz możliwość zgłoszenia aktualizacji danych.