Witamy na Zalukaj!

Znalazłeś się właśnie na platformie będącej prawdopodobnie najskuteczniejszym agregatem posiadającym dane o dostępności filmów i seriali na legalnych platformach vod.

Jeżeli nie wiesz który serwis posiada najwięcej Twoich ulubionych filmów bądź tych, które dopiero chciałbyś obejrzeć, znalazłeś się we właściwym miejscu w sieci.

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się, a następnie aktywuj konto VIP.

Pierwsze dziewięć i pół tygodnia

Gatunek:
Wyświetleń: 124
Wersja: Polski Film
Jakość: HD
Ulubione: 31
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 46% oglądających poleca.

Matt Wade, przystojny i błyskotliwy przedsiębiorca jest coraz bliżej podpisania największego kontraktu w swoim życiu,... więcej

Gdzie legalnie oglądać Pierwsze dziewięć i pół tygodnia?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Opis filmu

Matt Wade, przystojny i błyskotliwy przedsiębiorca jest coraz bliżej podpisania największego kontraktu w swoim życiu, wartego 5 milionów dolarów. Kontrahentem jest pewien nieprzyjemny, stary biznesman Francois Dubois. Podczas spotkania, Matt poznaje piękną żonę Francoisa - Emily. Ich losy wkrótce się zacieśnią jeszcze bardziej, a klimat Nowego Orleanu bardzo temu sprzyja. [Opis dystrybutora]

Informacja

Legenda:

W bazie nie znajduje się obecnie informacja nt. dostępności tej produkcji na żadnej legalnej platformie vod. Aktywując konto, masz możliwość zgłoszenia aktualizacji danych.