Witamy na Zalukaj!

Znalazłeś się właśnie na platformie będącej prawdopodobnie najskuteczniejszym agregatem posiadającym dane o dostępności filmów i seriali na legalnych platformach vod.

Jeżeli nie wiesz który serwis posiada najwięcej Twoich ulubionych filmów bądź tych, które dopiero chciałbyś obejrzeć, znalazłeś się we właściwym miejscu w sieci.

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się, a następnie aktywuj konto VIP.

Potrójna gra

Gatunek:
Wyświetleń: 21
Wersja: Polski Film
Jakość: HD
Ulubione: 5
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 55% oglądających poleca.

Jimmy [Judd Nelson], młody mężczyzna występujący w reklamówkach, spotyka na jednym z przyjęć, atrakcyjną kobietę ... więcej

Gdzie legalnie oglądać Potrójna gra?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Opis filmu

Jimmy [Judd Nelson], młody mężczyzna występujący w reklamówkach, spotyka na jednym z przyjęć, atrakcyjną kobietę [Joanna Pacuła], która pociąga go od pierwszego wejrzenia. Nieznajoma nie jest nim zainteresowana, ale uparty bohater podąża za nią, kiedy ta opuszcza party. To co się dzieje później jest na poły dziwne i tajemnicze. Lauren najpierw chce się z nim kochać, potem wzywa pomoc, aż wreszcie zaprasza go do domu. Kiedy oboje trwają w namiętnym uścisku, przyjeżdża niespodziewanie mąż kobiety [Patrick Bauchau]. Jimmy jest świadkiem, jak ten wcześniej zabija kogoś na ulicy; więc potulnie wykonuje jego polecenie. Mężczyzna każe mu się przykuć kajdankami do stołu. Teraz pojawia się Lauren w sukni Lorelei. Zaczyna toczyć się dziwna "potrójna gra"...

Informacja

Legenda:

W bazie nie znajduje się obecnie informacja nt. dostępności tej produkcji na żadnej legalnej platformie vod. Aktywując konto, masz możliwość zgłoszenia aktualizacji danych.