Witamy na Zalukaj!

Znalazłeś się właśnie na platformie będącej prawdopodobnie najskuteczniejszym agregatem posiadającym dane o dostępności filmów i seriali na legalnych platformach vod.

Jeżeli nie wiesz który serwis posiada najwięcej Twoich ulubionych filmów bądź tych, które dopiero chciałbyś obejrzeć, znalazłeś się we właściwym miejscu w sieci.

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się, a następnie aktywuj konto VIP.

Tarzan - człowiek małpa

Gatunek:
Wyświetleń: 124
Wersja: Polski Film
Jakość: HD
Ulubione: 31
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 46% oglądających poleca.

Kolejna wersja [zdaje się, że pięćdziesiąta z kolei] przygód człowieka małpy - tym razem w wersji erotycznej. Reżyser... więcej

Gdzie legalnie oglądać Tarzan - człowiek małpa?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Opis filmu

Kolejna wersja [zdaje się, że pięćdziesiąta z kolei] przygód człowieka małpy - tym razem w wersji erotycznej. Reżyser John Derek wykorzystał popularny komiks jako pretekst do pełnego zaprezentowania wdzięków swojej żony - Bo. Grana przez nią bohaterka uczestniczy w afrykańskiej ekspedycji, poszukującej legendarnego cmentarzyska słoni. W dżungli czyha na dzielną Jane wiele niebezpieczeństw, ale dzięki poznanemu tutaj Tarzanowi [Miles O'Keefe] zawsze udaje się jej z wyjść z nich bez szwanku. W ramach wdzięczności za okazywaną pomoc, wprowadza nieuświadomionego dotąd bohatera w arkana sztuki miłosnej... Film otrzymał w 1982 r. cztery nominacje do mało prestiżowej nagrody Razzie Award. Ostatecznie "Złota żyleta" przyznana została [nie po raz ostatni] tylko Bo Derek - w kategorii najgorsza aktorka roku.

Informacja

Legenda:

W bazie nie znajduje się obecnie informacja nt. dostępności tej produkcji na żadnej legalnej platformie vod. Aktywując konto, masz możliwość zgłoszenia aktualizacji danych.